עבודות אינסטלציה

מערכות האינסטלציה, בכל מבנה, חייבות לתפקד היטב על מנת לאפשר מרקם חיים שוטף ולמנוע אי נעימות רבה. תחום האינסטלציה, העוסק בצנרת המים או הביוב (על היבטיהם המורכבים), מצריך פעמים רבות פנייה לגורם מקצועי שיסייע בפעולת ההקמה או התחזוקה של המערכות האמורות, כמו גם בפתרון תקלות נקודתיות. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על מכלול הפעולות המרכיבות את התחום החיוני של עבודות אינסטלציה.

פרופיל הפעילות של השרברב הממוצע

פנייה לאינסטלטור, לקבלן ביוב או לכל בעל מקצוע אחר הנוגע לתחום עשויה להידרש בלא מעט מצבים. זאת על רקע העובדה שמערכות הביוב או המים השונות אינן חפות מתקלות, בלשון המעטה. בין הפעולות שעשויות להיכנס לתמונה ניתן למנות סתימות, פיצוצים או נזילות, אשר מעצם המהות שלהן נוטות להיות סמויות. ללא ציוד מתקדם, דוגמת מצלמה תרמית, פשוט לא ניתן לאתר את מיקום הנזילה הספציפי, בייחוד לא לפני שכבר נהיה מאוחר מדי. תרחיש נוסף שבו נדרש לפנות לבעל המקצוע הוא בעיה בלחץ המים, הגורמת לתרחיש דוגמת זרם מים חלש – דבר שמצריך פעולות להגדלת הלחץ.

עבודתם של הגורמים המקצועיים בתחום האינסטלציה כוללת גם התייחסות ראויה למערכות חיוניות אחרות. יש לא מעט נקודות השקה בין אינסטלציה לבין כלים סניטריים, כאשר בעל המקצוע בהחלט עשוי לפעול להתקנתם של אלה. גם כשזה נוגע לדודי שמש או למערכות סולאריות אחרות איש המקצוע עשוי לסייע.

על החשיבות של זמינות גבוהה

בעיות במערכת האינסטלציה, מיותר אולי לציין, אינן נפתרות בעצמן. במקרים פשוטים יחסית אדם מיומן, המחזיק בציוד ייעודי, יכול לנסות להתמודד עם התקלה בכוחות עצמו, אם כי לא תמיד זה מומלץ: בהיעדר ידע וניסיון, עלול הנזק למערכת האינסטלציה רק לגדול. המלצה מועילה בכל אימת שזקוקים לפעולה בתחום היא להקדים ולפנות לחברה אשר מציעה פתרונות מגוונים בתחום.

זמינות היא אחת ממילות המפתח, שעה שתקלות במערכת האינסטלציה נוטות להעמיד את הבית כולו במצוקה של ממש. לכן, מומלץ להעדיף חברה הפועלת באזור הספציפי המבוקש, או לחילופין כזו המציעה את שירותיה 24 שעות ביממה.

מחירון עבודות

סוג עבודה / תיאור שירותטווח מחירים ב ₪

הגשת מועמדות

לבעל מקצוע