עבודות גבס ותקרות מתוחות

עבודות גבס נכללות באינספור תכניות שיפוצים של בתים ומבנים בישראל מדי שנה.  זוהי אופציה נוחה ביותר, ולרוב גם זולה, לביצוע שינויים שונים בעיצוב או חלוקת החלל – באמצעות הגבס ניתן לחולל תוך פרק זמן קצר שינוי משמעותי במאפייני המבנה. הגבס, בהמשך לכך, מאפשר לבצע אינספור דברים עיצוביים, כאשר ההתאמה שלו לרצונותיהם של אלה שמתגוררים במבנה או משתמשים הופכת לפשוטה הרבה יותר. לפניכם סקירה של מספר סוגים, נפוצים במיוחד, של עבודות גבס.

אינספור עיצובים בגבס

קצרה היריעה מלפרט כאן באריכות על כל העבודות שניתן לעשות באמצעות הגבס, כאשר הנחת היסוד היא אחת: כמעט וכל עיצוב הוא בגדר אפשרות סבירה כאן. באופן ספציפי, הגבס יכול בהחלט לשמש להכנת מחיצות להפרדה בין חללים, או אפילו קירות של ממש. גם כאשר מתבוננים מעלה ניתן לראות את הגבס, וזאת בדמותן של תקרות העשויות מגבס. בדרך זו ניתן גם ליישר קו עם אחד הטרנדים העיצוביים המרכזיים בעת הנוכחית, והוא הנמכת תקרות, באמצעות גבס, להוספת עניין ועומק בחלל.

על היתרונות שברענון

כפי שנרמז מעלה, הרי שגם כאשר מעוניינים לבצע שינוי דרסטי בחלל עצמו, הרי ששינוי קטן המבוסס על תוספת מגבס יכולה לחולל הבדל עצום. יתרון משמעותי של הגבס, בהקשר הזה, הוא היכולת המודולארית של הרכיבים שלו, כמו גם הגמישות שלהם, אשר מאפשרים חופש כמעט מוחלט מצידו של בעל המקצוע. המשמעות הישירה של כך היא שמשימת ההתאמה של העבודה לצרכי הלקוח הופכת לפשוטה הרבה יותר.

כך תעשו את זה נכון

על כל פנים, ברור שגם הניסיון והמקצועיות של החברה הפועלת בתחום צריכים לשחק תפקיד מרכזי. יש לראות אילו פרוייקטים של גבס ביצעה היא, הן מבחינת הסוג הספציפי שלהם והן בכל הנוגע לחומרי הגלם: הדבר יאפשר ללמוד על ההתאמה שלה לפרוייקט האמור.

חשוב לתאם עם החברה את כל היבטי התהליך, מבחינת העלויות שלו, לוח הזמנים, חומרי הגלם הספציפיים שייכנסו לתמונה ועוד. בדומה לעבודות שיפוצים אחרות, המלצה מועילה היא להעלות את הדברים על הכתב, מה שימנע אי נעימות אפשרית בעתיד.

מחירון עבודות

סוג עבודה / תיאור שירותטווח מחירים ב ₪

הגשת מועמדות

לבעל מקצוע