עבודות גינון

אתם מתבוננים על הגינה שלכם ורחוקים מלהיות מרוצים. ברור לכם שבמצב הדברים הנוכחי, הדשא של השכן הוא (באמת) ירוק יותר, וכך גם העיצוב הכולל של הגינה שלו מרשימים יותר. נחושים להפוך את הגינה שלכם למרשימה יותר מבחינה אסתטית, כמו גם לשפר את ההיבט הפרקטי שלה, אתם מחליטים להכניס לתמונה את המומחים – אלו הן החברות המבצעות עבודות גינון. אז מה הן יוכלו לעשות עבורכם ועבור הגינה שלכם?

עבודות גינון הן מונח רחב במיוחד

החדשות הטובות עבורכם הן ששורה ארוכה של פעולות יוכלו לשפר את מראה הגינה שלכם וכן לתחזק אותה באופן משביע רצון. עיצוב גינה נעשה בנקודת ההתחלה, כמובן, אך אפשרות השינוי שלו בכל שלב למעשה קיימת גם קיימת. חשוב לשים לב שהעיצוב צריך לקחת בחשבון את המאפיינים הטכניים של הגינה (גודל, תנאי מזג האוויר ועוד), אבל גם להתאים לשימוש המצופה ממנה ולרצונות העיצוביים של בני בית. תוספות דוגמת צמחים חדשים, ערוגות פרחים, עצי נוי, פסלים או אפילו בריכות דגים יכולות להפוך אותה למרשימה פי כמה.

פעולות תחזוקה שוטפת מהוות חלק מרכזי נוסף במשוואה של עבודות הגינון והן צריכות להתבצע באופן שוטף, על פי סוג הפריטים הספציפי שבגינה. ניקיון גינה, הדברת עשבים או כיסוח דשא או דישון הן פעולות שאף גינה לא יכולה לוותר עליהן. על כל פנים, סוג הפריטים הספציפי, התנאים הסביבתיים ואופן השימוש בגינה הם שצריכים להגדיר מתי יש לפנות לגננים או לחברות גינון, כמו גם אילו פעולות מצפים שהם יעשו.

הרגע בו מתחייב השינוי

בלא מעט מקרים, גינה נתונה זקוקה לריענון של ממש – ולא, ממש לא מדובר כאן על השקיה בלבד. אם לוקחים בתור דוגמא מייצגת עצים הממוקמים בגינה, הרי שהם עלולים "להזדקן" או להפוך להיות "חולים". במצב הזה, הפתרון הכמעט יחידי הוא כריתה של העצים, עם אפשרות לנטיעה של חדשים במקומם. הדברים אמורים גם במקרה של פרחים וצמחים אחרים, אשר לעולם אינם מחזיקים מעמד לנצח.

מחירון עבודות

סוג עבודה / תיאור שירותטווח מחירים ב ₪

הגשת מועמדות

לבעל מקצוע