דלתות

מטרת העל של הדלתות השונות, בין אם אלה הפנימיות ובין אם דלתות חוץ, היא ברורה: לפתוח ולחסום את המעבר והגישה בין חללים שונים בבית, או לחילופין בין הבית לסביבה החיצונית שלו. אלא שמעבר להיבט הפרקטי, דלת כיום מגיעה במגוון רחב של סגנונות וצבעים, מיוצרת מחומרי גלם מגוונים ועשוי לבטא כל פנטזיה עיצובית.

על רקע העובדה שדלתות עלולות לסבול מבלאי או מנזקים שונים, ברור דבר נוסף: לא ניתן לוותר על שירותיהן של חברות מקצועיות הפועלות בתחום ויכולות להחזיר כל דלת לתפקוד מלא.

בגדר צורך מרכזי: תיקון דלתות

דלתות מקבלות, אם כן, תפקיד פרקטי חשוב מאד בשמירה על ביטחון הבית, כמו גם הפרטיות של דייריו. הבעיה היא שהדלת הממוצעת, אפילו כזו המוגדרת כאיכותית ביותר על הנייר, אינה חפה מתקלות כלל וכלל. אלו יכולות להיות בעיות הנוגעות לרכיבים השונים של הדלת, דוגמת המנעול או הצילינדר. במצב הזה, הגבולות בין חברות המתקינות או מתקנות דלתות לבין המנעולנים למיניהם עלולים להתבטל.

פגיעות נקודתיות בדלתות עצמן הן בגדר אפשרות מתקבלת על הדעת גם כן. פגיעה פיזית בה, או מן העבר השני נסיון פריצה בלתי מוצלח, עלולים להשאיר את החותם השלילי על גבי הדלת ולהפוך אותה לבלתי שמישה בעליל. תיקון נקודתי של הבעיה הוא בגדר חובה וצריך להתבצע בהקדם האפשרי: אחרי הכול, לא לוקחים סיכונים עם פריטים אשר מקבלים תפקידים כל כך משמעותיים.

על אופציית החלפת הדלת

מילת מפתח אחרת בתחום היא "רענון", שעה שדלתות בהחלט עלולות להתיישן עם הזמן – הן מבחינת השימוש שבהן (למשל, צירים חורקים) והן מבחינת המראה שלהן. בחלק מהמקרים אפשר לפתור את זה באמצעות פעולות דוגמת צביעת או ציפוי דלתות, אם כי בתרחישים אחרים פתרון נוח יותר, או אפילו זול יותר, הוא החלפת הדלת בחדשה. גורם מקצועי הפועל בשדה המשחק יקח על עצמו את כל היבטי המשימה, לרבות פירוק הדלת הישנה, אספקת החדשה והתקנה שלה בשטח.

מחירון עבודות

סוג עבודה / תיאור שירותטווח מחירים ב ₪

הגשת מועמדות

לבעל מקצוע