עבודות נקיון לאחר שיפוץ או בניית בית

בניית בית, כמו גם שיפוצו, הם הליכים מבורכים, אשר מהווים תמיד פתח להתחלה חדשה. בכוחן של פעולות אלה לאפשר חיים באיכות הגבוהה ביותר שיש ובהתאמה מלאה לצרכי הדיירים – אם רק מצליחים לעבור את הרגעים שאחרי המעבר לבית או החזרה אליו. במצבים אלה, הבלאגן תמיד חוגג, הלכלוך נמצא בכל חלקה טובה והכניסה לבית הופכת לנעימה הרבה פחות. פעולות ניקיון שונות, הנעשות על ידי חברות מובילות בתחום, הם המפתח לכניסה ברגל ימין לבית.

שורה ארוכה של פעילויות חיוניות

לכל בית יש חוקים משלו, כאשר גם דפוסי הבנייה או השיפוץ שלו צפויים להשפיע על מצב הניקיון שלו. ובכל זאת, אפשר לטעון בפה מלא כי בחלק הארי של המקרים, המדובר הוא בשורה ארוכה של פעולות שצריך לבצע, ורצוי שעה אחת קודם. זה מתחיל עם פינוי כל מה שלא צריך להיות בדירה (שאריות חומרי הבנייה, למשל) ונמשך עם פעולות חשובות שעשויות להיכנס לתמונה, דוגמת אלה:

  • הדברת מזיקים – תפקידה להעניק שקט נפשי למשך חודשים ארוכים.
  • פוליש – פעולה שתכילתה הפיכת הרצפה למרשימה ולמבריקה הרבה יותר, כמו גם מתן הגנה לה.
  • צביעה וסיוד של הקירות – פעולות הנדרשות בעיקר במקרה של שיפוצים, כאשר בתים חדשים אמורים להגיע עם קירות שהם בגדר "לוח חלק".
  • ניקיון מקיף, מ-א' ועד ת' – כי תמיד יהיה בנמצא לכלוך או אבק.
  • עבודות ניקיון מורכבות – שיש, שטיחים, ספות וכיוצא בזה.

חשוב להדגיש כי ככל שנזהרים יותר בשלבי הבנייה או השיפוץ, כך משימת החזרת הבית לתלם הופכת לפשוטה יותר. במקרה של שיפוצים, למשל, חשוב להרחיק את כל מה שעלול להינזק מאזור בו מתבצעים השיפוצים, או לחילופין להקפיד לספק הגנה לפריטים שעלולים להיפגע: כיסוי רהיטים, הנחת ניילונים על גבי הרצפה וכיוצא בזה.

המפתח: פנייה לחברה מקצועית באמת

כשזה נוגע לניקיון עמוס שלבים, דוגמת זה שלאחר מעבר לדירה חדשה או שיפוץ דירה קיימת, מומלץ מאד להשאיר את העבודה למומחים. חברות הפועלות בשדה המשחק יחזיקו בכלים הנדרשים לביצוע המלאכות השונות, אשר אינם נמצאים בבית הישראלי הממוצע: מכונת פוליש, למשל, או ציוד הדברה. חשוב לתאם עם החברה את כל היבטי התהליך ולוודא שהניקיון שהיא מציעה יאפשר חזרה לשגרה בהקדם האפשרי.

מחירון עבודות

סוג עבודה / תיאור שירותטווח מחירים ב ₪

הגשת מועמדות

לבעל מקצוע