בעלי מקצוע אמינים

בעלי מקצוע אמינים , קבלן מורשה, שיפוץ בתים ישנים, קבלני שיפוצים בחולון

בעלי מקצוע אמינים לעבודות איטום

כל שנה לקראת החורף אנשים מחפשים בעלי מקצוע אמינים בשביל איטום מבנים וגגות. זוהי הצורה הנכונה לעבוד, כלומר לחפש לקראת החורף בטרם התחילו הגשמים. לא מחכים לגשם ועוד לפני מחפשים אחר קבלני שיפוצים בחולון או באזור מגוריכם. הבעיה היא שהרבה אנשים נזכרים מאוחר, רק כאשר הגשמים יורדים ורואים את נזילות המים הם מחפשים אנשי מקצוע לאיטום. הבעיה היא שבתנאי בחורף לא ניתן לתקן את דליפות המים. בעלי מקצוע אמינים תמיד ימליצו לחשוב קדימה ולהתכונן לחורף עוד בתקופת הקיץ היבשה. איטום גג חייב להיעשות בתנאי יובש.

התייעצתי עם קבלני שיפוצים בחולון והם ממליצים על סקירה מקדימה של המבנה בקיץ. יש צורך בקבלן מורשה המתמחה באיטום בשביל לסקור את המבנה בצורה המקיפה והטובה ביותר. אך לא חייבים לחכות לקבלן מורשה לעבודות איטום, תמיד ניתן לעשות בדירה עצמאית של הגג. אמנם היא פחות מקצועית אבל תוכלו לזהות ליקויים חמורים. קבלני שיפוצים בחולון ממליצים: "בצעו סקירה של הגג, שימו לב שהוא נקי ואין שום חפצים שאין זה מקומם בגג. הקפידו על הניקיון של הגג ושל המרזבים, שימו לב לסדקים ולנקודות חולשה".

איטום מבנים וגגות הוא נושא המטופל במסגרת שיפוץ בתים ישנים בתדירות גבוהה יחסית, אך אל תחשבו שזו בעיה המאפיינת אך ורק בתים ישנים. גם מבנים חדשים צריכים איטום ותחזוקה  שנתית המבוצעת באמצעות קבלן מורשה.

אם אתם גרים בבית ישן, סביר להניח שישנן עוד בעיות מלבד נושא האיטום. הדורשות טיפול. על מנת לחסוך בהוצאות יש לעוד בחוכמה ולחפש בעלי מקצוע אמינים לטיפול בבעיות. חפשו אחר קבלן מורשה המתמחה בשיפוץ בתים שנים ומכיר היטב את נושא איטום הגגות. ישנן שיטות שונות של איטום ולכל מבנה בהתאם לנסיבות ולתקציב יש להתאים את השיטה המתאימה עבורו. חשוב לעבוד עם בעלי מקצוע אמינים המציגים בפניכם את כל האפשרויות. אני מציין זאת כי בהחלט נתקלתי בשיפוצניקים של שיטה אחת שהם מכירים ותמיד ממליצים עלייה גם אם היא לא ממש מתאימה. חשוב לציין שאיטום הוא לא רק נושא של גגות – במקרים רבים יש צורך באיטום קירות אשר גם יכולים להיות מקור לחדירות מים, במיוחד אם מדובר בקירות מרתפים.

בעלי מקצוע אמינים , קבלן מורשה, שיפוץ בתים ישנים, קבלני שיפוצים בחולון

Click here to add your own text

Click here to add your own text

Click here to add your own text