קבלני אלומיניום

 

 

שימוש באלומיניום לבניה מהירה וזולה
אחד התחומים המבוקשים ביותר בשיפוץ בתים פרטיים הוא עבודות האלומיניום. האלומיניום הוא חומר קל ואיכותי, נוח מאוד לעבוד איתו והוא בעל עמידות גבוהה מאוד. קבלני אלומיניום עושים דברים רבים בעזרת חומר גלם זה מגדרות ודלתות ועד לחלונות מסוגים שונים. במקרים רבים שבהם אנו רוצים בנייה מהירה וזולה האלומיניום הוא הפתרון. אם למשל רוצים לסגור מרפסת ניתן לפנות לקבלני אלומיניום ולבקש תוספת בנייה קלה המבוססת על אלומיניום וזכוכית.

מה אפשר לעשות עם אלומיניום?

שיפוץ בתים פרטיים בימינו עושה שימוש נרחב באלומיניום המתאים בתור תוספת בנייה קלה.  בין עבודות האלומיניום שרואים בשיפוץ בתים פרטיים ניתן למצוא פרגולות, חלונות, דלתות, תריסים חשמליים ועוד. האלומיניום משתלב במקרים רבים עם עבודות זכוכית ובדרך כלל קבלני אלומיניום מתעסקים גם בזגגות.

מהם יתרונותיו של האלומיניום?

האלומיניום הפך לחומר נפוץ מאוד בתחום של בנייה מהירה וזולה בזכות יתרונותיו הרבים ההופכים אותו למתאים לצרכים אלו. מבין יתרונותיו ניתן לציין את העמידות לחלודה, המשקל לעומת החוזק, המחיר, המראה והגימור ואפילו נוחות העבודה עם חומר גלם זה.

עמידות לחלודה (קורוזיה) – קבלני אלומיניום יודעים שאלומיניום אינו סובל מבעית התחמצנות כמו מתכות אחרות. אמנם הוא מגיב לחמצן שבאוויר אך לא באותו האופן שבוא מגיב ברזל. במגע עם החמצן נוצרת שכבת אלומיניום מחומצנת המתפקדת כשכבת מגן ומונעת ממנו להתפשט פנימה. כלומר פרופיל האלומיניום שומר על שלמותו וחוזקו.

המשקל לעומת החוזק – בדרך כלל חומרי בנייה הם כבדים מאוד, ככל שרוצים משהו יותר חזק כך משתמשים בחומרי בנייה יותר מאסיבי וכבדים. מאפיין מיוחד של אלומיניום הוא המשקל הקל מאוד לעומת החוזק הרב מאוד. חומר אידיאלי בתור תוספת בנייה קלה.

המחיר – כולם רוצים בנייה מהירה וזולה והאלומיניום הוא החומר המתאים. הוא זול יותר ממתכות אחרות בעלי תכונות דומות ומאפשר בנייה בעלויות נמוכות יחסית.

מראה וגימור – לאלומיניום יש מראה איכותי מאוד וניתן לצבוע אותו בצבעים שונים, אפילו דמוי עץ אם רוצים. ניתן להבריק אלומיניום ולקבל מראה של פלדת אל חלד במחיר זול יותר.

נוחות העבודה – קל לעבוד עם אלומיניום, הוא מגיע בצורת פרופילים הניתנים לחיתוך לכל מידה שתרצו. בזכות הקלות הרבה ניתן לסיים פרויקטים מהר.

לסיכום, אלומיניום הוא חומר גלם מקובל מאוד בשיפוצים ומומלץ מאוד לשלב אותו בתוכניות שלכם. הוא מוזיל עלויות, נראה טוב ומחזיק מעמד לאורך שנים.

Earth Sunrise Illustration. Cool Sunrise Illustration. Earth and the Sun. Center Sunrise. Space Illustrations Collection