עבודות עץ

עץ הוא אחד מחומרי הגלם המרכזיים בהם נעשה שימוש בכל בית או מבנה בישראל. בין אם המדובר הוא על רהיטים, תוספות עיצוביות או אפילו רצפות וחיפויים, ברורים היתרונות המרכזיים של העץ: מראה טבעי וחמים ככל האפשר, עמידות גבוהה, עיבוד נוח בהתאם לצרכי הלקוח, וכמובן – מחיר משתלם פי כמה מאשר חומרי גלם אחרים. המאמר הנוכחי סוקר את פועלם של גורמים מקצועיים שחייבים להיכנס לתמונה בכל אימת שיש צורך בביצוע עבודות עץ.

המצבים בהם נדרשים בעלי מקצוע

לא קשה לחשוב על סיבות בהן פנייה לנגרים, אנשי שיפוצים או לגורמים אחרים שעשויים לבצע עבודות עץ הופכת לחיונית. זה מתחיל עם עבודות נגרות שתכליתן ייצור רהיטים שונים שייקחו חלק בכל פינה ופינה בבית: קשה לדמיין, למשל, מטבחים ישראלים רבים אשר אינם מבוססים על ארונות, שולחנות או מדפים העשויים מעץ. בהקשר הזה, אפשר לראות כי אנשי המקצוע יכולים לייצר את הפריטים השונים על פי הבקשה הספציפית של הלקוחות ובהתאם למאפיינים העיקריים של החלל הנתון. העץ יכול להימצא בנוסף לכך מכל עברם של דיירי הבית, לדוגמא מתחת לרגליים שלהם: זהו המקרה, כמובן, של ריצוף פרקט.

עבודות עץ בהחלט יכולות להיעשות גם מחוץ לבית, למשל במרפסת או בחצר שלו. התקנה של דקים או פרגולות מעץ נחשבת לנפוצה כיום, מאפשרת לשפר את המראה של הסביבה המקיפה את הבית וכן כוללת בתוכה היבטים פרקטיים חשובים (הצללה, לדוגמא, או לחילופין מדרך נעים של כף הרגל על הקרקע).

הדרך לביצוע העבודה המושלמת

עבודות העץ השונות צריכות להתבצע במלוא המקצועיות, כך שיש לוודא כי החברה האמורה אכן מנוסה בביצוע העבודות ומחזיקה בציוד ובחומרי גלם שמאפשרים לעשות זאת ללא דופי. נקודה נוספת ביחס לחומרי גלם היא שלא ניתן לדבר על העץ כאל מקשה אחת. כאשר נכנסים לעובי הקורה (תרתי משמע) ניתן להבחין בסוגים שונים ומגוונים של עץ, כל אחד עם יתרונות משלו, כמו גם באופציה לבחור בפתרונות סינטטיים, במלואם או בחלקם.

מחירון עבודות

סוג עבודה / תיאור שירותטווח מחירים ב ₪

הגשת מועמדות

לבעל מקצוע